Фільтр

 • Інгредієнт
  0
  0
 • Розмір породи
  0
  0
  0
 • Вік
  0
  0
Sale
від 799 грн 854 грн
Sale
від 329 грн 350 грн

Корм з ягням для собак Trainer Natural

Збалансований корм - це основа життя і здоров'я для будь-якого собаки.

Основа корми для собак з ягням Natural Trainer - високоякісний монобелок, що дозволяє організму підтримувати природний баланс, отримувати необхідну енергію, що не викликає при цьому алергічної реакції. Як добавки виступають тільки гіпоалергенні інгредієнти.

Якісний корм класу супер-преміум можна прямо зараз замовити в нашому магазині. Лінія призначена для основного харчування дорослих собак-алергіків і тварин страждають індивідуальної харчової непереносимості.

Для будь-якої породи

М'ясо ягняти - повноцінне джерело вітамінів групи B (B6, B12), містить фосфор і цинк. Включає велику кількість амінокислот. Ці елементи позитивно впливають на здоров'я собаки, покращують стан вовни, шкірних покривів, зубів.

У корм додають висушене йди сублімоване м'ясо, отримане від тваринного віком молодше року, домагаючись цим високий вміст концентрованого білка. Іноді змішують сиру, висушену, оброблену термічно ягнятину. Продукт може пахнути баранячим жиром.

Лінія Sensitive (з ягням) розроблена для щоденного годування дорослих собак всіх порід: великих, середніх або маленьких. Серед численних варіантів можна вибрати і купити відповідне харчування для алергіків.

Сухий корм для собак з ягням

В першу чергу це гіпоалергенні харчування вирішальне проблему з ризиком розвитку алергії і харчової непереносимості. Крім цього корм з ягням для собак купити можна для тварин мають проблеми з травною системою. Полегшене монобелковое харчування ідеально підходить ослабленим хворобою собакам, особливо в період післяопераційного відновлення організму.

У нашому магазині завжди в наявності корм для собак з ягням, купити можна фірмові упаковки вагою:

Всі замовлення ми відправляємо Новою Поштою в найзручніший для покупця відділення. Якщо сума рахунку становить від 2000 гривень або загальна вага упаковок сім кілограм або більше - значить доставка буде повністю за наш рахунок.

За проходження реєстрації на нашому сайті ми відразу даруємо бонус -5% знижки абсолютно на будь-яку упаковку корми включену в замовлення. А нашим постійним покупцям ми надаємо 10% знижки на будь-яку покупку.

У нашому магазині завжди можна недорого придбати смачну і корисну їжу для улюбленого собаки.