Фільтр

 • Інгредієнт
  0
 • Розмір породи
  0
  0
  0
 • Вік
  0
  0

Сучасні тенденції диктують власникам домашніх тварин нові правила годування вихованців - все харчування повинно бути смачним, різноманітним і корисним. Щоб одночасно вирішити ці три завдання потрібно всього лише купити сухий корм для собак з м'ясом качки.

Кому підходять корми з качкою?

В першу чергу це монопротеіновое харчування для тварин страждають від харчових розладів, що мають проблеми з роботою шлунково-кишкового тракту або сильну алергічну реакцію на більш звичні джерела білка.

Це хороший варіант якщо вихованцеві потрібно дієтичне, лікувальне або профілактичне харчування. Для збалансованого раціону можна вибрати корм для собак з качкою і картоплею, з коричневим рисом або рисовими висівками.

Третя категорія - вихованці все порід, які обожнюють смачне, різноманітне і корисне для здоров'я харчування.

Переваги корми з м'ясом качки

М'ясо насичене високопоживними білками, мононенасичені жирні кислоти. Це джерело корисних для організму тварини вітамінів B6 і B12, що містить фосфор, селен, рибофлавін, цинк, ніацин.

Весь цей склад сприяє зміцненню кісткової системи та зубів тварини, сприятливо впливає на кров, покращує і прискорює обмін речовин, підвищує імунітет і налаштовує функціонування стравоходу і серцево-судинної системи.

У корм з качкою для собак виробник додає тільки ретельно оброблене м'ясо:

 • свіже філе - не проходить термічну обробку і не піддається заморожуванню;
 • тушка птиці - використовується філе і шкура, що піддаються обробці на стадії створення гранул;
 • висушене філе і шкіра - термічно оброблені і ретельно висушені шматочки;
 • сухий білок - інгредієнт піддався максимально ретельній обробці.

Іноді до складу, як натурального ароматизатора, додають качиний бульйон. Його запах подобається собакам, така їжа підходить для вихованців відмовляються від їжі або тільки звикнути до сухим кормів.

Зручні упаковки

Виробник випускає лінійку кормів в зручній розфасовці вагою в 2, 3, 7 і 12 кг. Ці та інші корми завжди в наявності в нашому магазині. При покупці упаковки вагою від 7 кг або вартості починаючи від 2000 гривень доставка здійснюється безкоштовно Новою поштою на вашу адресу чи до найближчого зручного відділення.

Ще один бонус - знижка в 5% на будь-яку покупку в нашому магазині можна отримати одразу після реєстрації. Постійні покупці отримують постійну знижку на всю продукцію в розмірі 10%.