Фільтр

 • Інгредієнт
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Розмір породи
  0
  0
  0
 • Вік
  0
  0
  0

У даній категорії немає товарів.

Італійський виробник натурального корму Trainer випускає продукцію в упаковках різної ваги і розміру. Однією з популярних і вигідних розфасовок вважається корм для собак у великих мішках. Максимальна вага упаковки сухого корму преміум-класу - дванадцять кілограм.

Сухий корм Трейнер для собак 12 кг

Велика упаковка - це прекрасна можливість на тривалий період забезпечити вихованця смачною і корисною для здоров'я їжею. Можна вигідно купити корм в мішках для собак всіх порід і розмірів, для дорослих вихованців, підлітків і цуценят.

Завжди в наявності упаковки з монобелковим харчуванням для тварин схильних до алергії і харчових розладів. Є смачні пропозиції для домашніх гурманів і любителів вивчати нові смаки.

Де купити

У фірмовому магазині Trainer в будь-який час можна придбати мішок корму для собак 12 кг недорого і з безкоштовною доставкою в найзручніше відділення "Нової Пошти" або прямо до будинку.

Отримати додаткову економію у вигляді 5% знижки на весь замовлення можна зареєструвавшись на сайті. А постійні покупці отримують бонус у вигляді 10% зменшення рахунку за зроблені покупки.

Велика упаковка хорошого натурального і збалансованого корму - прекрасний подарунок для улюбленого вихованця і спокій для господарів.