Фільтр

 • Інгредієнт
  0
  0
  0
 • Вік
  0
Sale
від 129 грн 135 грн
Sale
від 129 грн 135 грн

Ще на етапі планування стерилізації або кастрації вихованця починають виникати питання про особливості догляду після операції. Так, після процедури є нормою деяке збільшення ваги. В основному це відбувається через зміненого метаболізму або втрати здатності до саморегулювання їжі, що з'їдається. Для підтримки здоров'я вусатого друга йому однаково важливі регулярні фізичні вправи і адекватне харчування.

Корм для стерилізованих кішок повинен враховувати гормональні зміни в організмі, а також мати знижений вміст калорій. Таким чином він допоможе підтримувати ідеальну вагу, дозволяючи чотирилапими пухнастиків як і раніше насолоджуватися життям. Саме таким продуктом є корм Трейнер для кастрованих котів - спеціальна лінійка для активних буднів улюбленця.

Чим особливий корм для стерилізованих кішок?

Особливі котики потребують особливої ​​раціоні, адаптованому до їхніх потреб. На етапі його створення враховуються всі нюанси зміненого організму, що позначається на складі продукту.

 • Максимум білка і мінімум вуглеводів і жирів для попередження ожиріння
 • Контроль зольності. Процентний вміст азоту, магнію і фтору не повинно перевищувати 7%, щоб не спровокувати утворення каменів в нирках.
 • Корм для стерилізованих котів піклується про здоров'я всіх систем організму, а також сприяє швидкому післяопераційного відновлення.

Корм Трейнер для стерилізованих кішок - натуральна турбота про Ваш улюбленця

Natural Trainer пропонує широкий вибір продуктів з високоякісних інгредієнтів з чарівним смаком, який обов'язково оцінить навіть самий вибагливий котик. Корм для кастрованих котів з лососем, білим м'ясом або сиров'яленому шинкою містить високоякісні білки, які допомагають зменшити вплив стерилізації на вагу вихованця. Він містить функціональні інгредієнти натурального походження, які приносять особливу користь:

 • Екстракт журавлини і контрольований рівень мінералів підтримують правильне функціонування сечовивідних шляхів
 • Клітковина гороху дозволила знизити калорійність їжі без зменшення її ситості
 • Корінь цикорію спільно з інулін і буряковим жомом підтримують здоровий баланс кишкової мікрофлори
 • Сушене яблуко і особлива форма вітаміну С запобігають утворенню зубного каменю і неприємний запах з рота
 • Біотин, цинк, жирні кислоти Омега-3 і 6 покращують зовнішній вигляд шкіри і шерсті

Корм для кастрованих котів не містить цукрів, барвників і консервантів. Це дар природи, що доніс наукою до котячої миски в зручних апетитних гранулах.

Після стерилізації важливо підтримувати фізичну і розумову активність тваринного, а також планувати адаптовану до нових потреб дієту. Корм Трейнер для стерилізованих котів - це повноцінна смачна їжа, яка допоможе Вашій вусатого одного на довгі роки залишатися у формі і бути здоровим.