Фільтр

 • Інгредієнт
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вік
  0
  0

Краса, здоров'я і активність кота безпосередньо залежить від його харчування. Важливо підбирати раціон відповідно до віку вихованця. Так, з року пора переходити на сухий корм для дорослих кішок. Вони вже не потребують такої великої кількості корисних речовин або дробовому харчуванні. Однак вітамінів, мінералів і мікроелементів має бути досить і в збалансованому співвідношенні. Тільки вибравши преміальний корм для дорослих кішок, можете бути впевнені, що тварини залишиться енергійним, допитливим і здоровим.

Вибираємо корм для дорослих кішок

Найчастіше, годування однорічних вихованців - це продовження стратегії попереднього етапу. Але якщо малюк їв "натуралку" або вологу їжу, то власники можуть змінити раціон на користь сухої їжі.

Сухий корм для дорослих кішок має ряд переваг перед іншими видами:

 • Зручність зберігання. Чи не псується з часом, можна зберігати без холодильника.
 • Економічність. Корм для кішок adult дешевше повноцінного харчування з використанням натуральних продуктів.
 • Збалансованість. Містить всі необхідні речовини. Насипавши їжу в миску, будьте впевнені, що організм отримає всі необхідні елементи.
 • Здоров'я зубів. Тверда їжа захищає від утворення зубного каменю і парадонтита.

Безсумнівно, всі переваги сухої їжі Ви оціните, тільки прибрати якісну продукцію від надійного виробника - таким є харчування Trainer. Корм для кішок Adult виготовляється з натурального м'ясного філе, без використання субпродуктів. У ньому немає ароматизаторів та консервантів, а значить Ваш вусатий друг захищений від алергічних реакцій. А серед широкого смакового асортименту знайдете раціон, який сподобається навіть самому вибагливому котику.

Види котячого корму Trainer

Продукт для дорослих котів від італійського виробника порадує Вас своєю різноманітністю. Тут є як універсальні, так і спеціальні серії. Бренд випускає дві лінійки, кожна з яких має кілька раціонів.

Natural Trainer

Повсякденне харчування, представлене в трьох смаках - курка, яловичина і тунець. Також в лінії випускається 3 варіанти для стерилізованих улюбленців - шинка, лосось і біле м'ясо.

Personal Trainer

Дієта для тварин з індивідуальними особливостями. Тут є серії:

 • Beauty, яка містить багаті Омегою-3 морські водорості для м'якої і красивою вовни
 • Hairball з клітковиною для запобігання утворення вовняних грудок і лляною олією для полегшення виведення шерсті з кишечника.
 • Sensintestinal з м'ясом підвищеної біодоступності для кращого засвоєння у вихованців з чутливим травленням.
 • Sensirenal зі зниженим вмістом натрію, фосфору і білка для правильної роботи сечостатевої системи у пухнастиків із захворюванням нирок.

Корм для кішок Adult від Trainer піклується, щоб Ваш вусатий друг отримував тільки високоякісну і збалансовану їжу. Вибирайте відповідний раціон для своєї кішки - подаруйте їй активну і здорове життя.