Фільтр

 • Інгредієнт
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Вік
  0
  0
  0

Корм Трейнер для котів

Суперпреміальне якість зі справжнім м'ясом, відсутність шкідливих добавок і впевненість у здоров'ї пухнастого друга - це trainer корм для котів. Купити його - значить вибрати щасливі і активні будні вихованця. Замовте вподобану серію - і подаруйте тварині радість повноцінного життя:

Здоров'я, настрій і краса вусатого друга безпосередньо залежить від харчування. Воно повинно бути повноцінним і різноманітним, з достатньою кількістю вітамінів, мінералів і важливих елементів. Корм для кішок Трейнер - практичний вибір і Ваша впевненість, що тварина отримує від їжі все необхідне для повноцінних активних буднів.

Сухий раціон - зручна їжа з точки зору господарів і пухнастиків. Він має збалансований склад, з правильними пропорціями білків і вуглеводів. Довго зберігається без втрати смакових якостей. Його зручно брати в дорогу і залишати в годівниці з дозатором в разі тривалої відсутності. Тому купити корм для кішок Trainer Natural - бажання практичних і люблячих господарів, які прагнуть дати краще пухнастому одному.

Корм Trainer для кішок - тільки найкраще для Ваших улюбленців

Повна гамма збалансованого функціонального харчування з активними компонентами та обліком фізіологічних потреб вихованця - це сухий корм для кішок Трейнер. Купити його - значить вибрати преміальне якість і проявити справжню турботу про чотириногого друга. Команда професіоналів ретельно відібрала кожен інгредієнт, який потрапив в котячу миску:

 • Високоякісні продукти. Основа раціону - свіже філе м'яса курки та індички, без кісток і субпродуктів, що забезпечує улюбленця незамінними високоусвояемих білками.
 • Натуральність. Корм для кішок не містить консервантів, барвників і ароматизаторів. З цієї причини гранули можуть відрізнятися за кольором, а також максимально знижений ризик алергічних реакцій або проблем з шлунково-кишкового тракту.
 • Функціональні інгредієнти. Trainer для кішок, купити який стоїть турботливим господарям, містить екстракт журавлини для профілактики захворювань нирок, морські водорості для красивої вовни, яблука і прополіс для догляду за ротовою порожниною, пребіотики для правильної роботи шлунково-кишкового тракту і інші компоненти забезпечать улюбленцю хороше самопочуття і підвищать захисні реакції організму .

Сухий корм для кішок можна купити в нашому інтернет-магазині. Він пройшов найсуворішу сертифікацію в Італії, де був виготовлений.

Оберіть свій корм для кішок Trainer Natural

Корм для кішок сексуальна орієнтація Трейнер відрізняється високим рівнем спеціалізації. У нас можете купити сухий корм трейнер для котів з урахуванням стану здоров'я та особливостей пухнастиків. Складові розроблені з відповідністю різних вікових і психологічних потреб - для стерилізованих, кошенят, дорослих і літніх. Асортимент радує широкої смаковою гаммою - Ви швидко знайдете раціон, який сподобається вихованцеві.

 • Яловичина
 • Шинка
 • Індичка
 • Лосось
 • Тунець
 • Курча

Корм Трейнер для котів сухий має однакові базові інгредієнти, завдяки чому Ви можете легко змінювати смак без застосування програми зміни одного на другий.

Власники найрізноманітніших вусатих друзів вже вирішили купити сухий корм трейнер для кішок і оцінили його високу якість - спробуйте і Ви!